Logo
Jídelna a prodejna vegetariánské
racionální stravy v centru města Písek

Potřebujete radu?
Volejte na tel. 736 706 756
382 213 435

O nás

V roce 1992 zřídila paní Dagmar Macháčková prodejnu racionální stravy společně s jídelnou, první svého druhu v Písku. Provozovna během krátké doby získala své stálé zákazníky a jejich počet společně s oblibou tohoto zařízení rychle narůstal. Proto v průběhu následujících 10-ti let provozovna dvakrát změnila své místo, vždy za účelem rozšíření jejích prostor. Nakonec se usídlila na adrese Budovcova ulice, č.p. 105, Písek, kde se nachází i v současnosti.

Za činnost ve svém oboru získala paní Dagmar Macháčková v roce 1999 ocenění Podnikatelka roku.

V roce 2005 prodala paní Macháčková svoji provozovnu paní Jitce Pavlátové. Ta v roce 2006 rozšířila provozovnu o nové prostory, ve kterých vznikla samoobslužná prodejna. Stávající prostory vyhradila zcela pro účely jídelny, čímž došlo k nárůstu stravovací plochy a zároveň i ke zkvalitnění služeb poskytovaných zákazníkům, např. formou nově zřízeného dětského koutku. Jídelna má nyní 60 míst k sezení a s prodejnou je propojena bezbariérovým přístupem.

Paní Jitka Pavlátová byla oceněna jako Živnostník Písecka za rok 2006. V tomtéž roce získala její provozovna také certifikát Společnost přátelská rodině.

Buďte vždy včas informováni
Slevy, akce a výborné zdravé jídlo


Již 168 uživatelů odebírá

Získali jsme certifikát
Společnost přátelská rodině

Získali jsme ocenění
Živnostník Písecka

Získali jsme ocenění
Spokojený zákazník
2020-2022

Spokojený zákazník

SDRUŽENÍ ČESKÝCH SPOTŘEBITELŮ, z.ú.
CZECH CONSUMER ASOCIATION
www.konzument.cz

Aktuality
3.12.2020
Opět jsme získali národní cenu spokojeného zákazníka

Chtěli bychom se s vámi podělit o radost z ocenění „Spokojený zákazník - Národní cena“, které jsme díky vám, našim zákazníkům získali.

13.3.2017
Věrnostní program

V naší prodejně jsme nově spustili věrnostní program. Na věrné zákazníky čeká odměna v podobě slev na další nákup. Více informací najdete na stránce Věrnostní program

30.9.2016
Ocenění spokojeného zákazníka

Spokojený zákazník. Toto ocenění jsme získali hlavně díky Vám, spokojeným zákazníkům. Budeme se i nadále maximálně snažit aby každý, kdo k nám zavítá na nákup, či poobědvat, byl jeden z těchto spokojených zákazníků. Ocenění si náležitě vážíme, stejně tak jako našich klientů.
Děkujeme za přízeň.

27.6.2016
Nové stránky

Právě jsme spustili kompletně nové a moderní stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit a budete s našimi službami i nadále spokojeni.