Logo
Jídelna a prodejna vegetariánské
racionální stravy v centru města Písek

Potřebujete radu?
Volejte na tel. 736 706 756
382 213 435

Věrnostní program

PODMÍNKY PŘIDĚLOVÁNÍ VĚRNOSTÍCH BODŮ

PRODEJNA: Za každých 100,- Kč dostanete 1 bod. Po nasbírání 30 bodů máte nárok na jeden nákup v jakékoliv výši se slevou 10%. Po vyčerpání slevy 10% se vám odečte z vašeho bodového konta 30 bodů a Vy dále pokračujete ve sbírání bodů. Sleva 10% se nevztahuje na již zlevněné zboží.

JÍDELNA: Za každých 120,- Kč dostanete jeden bod. Po nasbírání 10 bodů dostanete slevu 90,- Kč. Po vyčerpání slevy 90,- Kč se vám odečte z vašeho bodového konta 10 bodů a Vy dále pokračujete ve sbírání bodů. Pokud je nákup nižší než 90,- Kč peníze vám nevracíme.

Společné: Slevy se nesčítají. Od 14:30 je doprodej jídla na jídelně se slevou 25% od této chvíle vám již nebudeme načítat věrnostní kartičku na sbírání bodů. Nelze mezi sebou jakkoliv kombinovat body prodejny a jídelny.

Tyto podmínky nelze jakkoliv nárokovat. V případě, že nastanou jakékoliv změny v přidělování věrnostních bodů, budete o tom informováni na našich webových stránkách www.naturalpisek.cz

Buďte vždy včas informováni
Slevy, akce a výborné zdravé jídlo


Již 163 uživatelů odebírá

Získali jsme certifikát
Společnost přátelská rodině

Získali jsme ocenění
Živnostník Písecka

Získali jsme ocenění
Spokojený zákazník
2020-2022

Spokojený zákazník

SDRUŽENÍ ČESKÝCH SPOTŘEBITELŮ, z.ú.
CZECH CONSUMER ASOCIATION
www.konzument.cz

Aktuality
3.12.2020
Opět jsme získali národní cenu spokojeného zákazníka

Chtěli bychom se s vámi podělit o radost z ocenění „Spokojený zákazník - Národní cena“, které jsme díky vám, našim zákazníkům získali.

13.3.2017
Věrnostní program

V naší prodejně jsme nově spustili věrnostní program. Na věrné zákazníky čeká odměna v podobě slev na další nákup. Více informací najdete na stránce Věrnostní program

30.9.2016
Ocenění spokojeného zákazníka

Spokojený zákazník. Toto ocenění jsme získali hlavně díky Vám, spokojeným zákazníkům. Budeme se i nadále maximálně snažit aby každý, kdo k nám zavítá na nákup, či poobědvat, byl jeden z těchto spokojených zákazníků. Ocenění si náležitě vážíme, stejně tak jako našich klientů.
Děkujeme za přízeň.

27.6.2016
Nové stránky

Právě jsme spustili kompletně nové a moderní stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit a budete s našimi službami i nadále spokojeni.